V Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w pływaniu szkół podstawowych

W dniu 19.03.2015r. na Krytej Pływalni  OSiR przy ul. Belzackiej 106 odbyły się
V Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w pływaniu szkół podstawowych kl. IV, V, VI
w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”, których organizatorami byli : Ośrodek Sportu i Rekreacji i Miejska Komisja Rozwiązywania problemów Alkoholowych
w Piotrkowie Trybunalskim.
W w/w zawodach wzięło udział 9 piotrkowskich szkół podstawowych (SP 2,  ZSG Nr 1 - SP 3,  SP 8, SP 10, SP 11, SP 12, SP 13, SP 16, SP Prywatna) , zgłaszając w sumie 97 uczestników.
Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco
1.SP 12
2.ZSG 1
3.SP 16
4.SP  2
5.SP  10
6.SP  11
7.SP 13
8.SP 8
9.PRYWATNA SP
Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-III  otrzymali medale  a wszyscy uczestniczy dostali paczki ze słodyczami.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Marcel Grabiec, Szymon Goska, Patrycja Królikiewicz, Przybyła, Piotr Pielużek, Fabian
 i Kordian Galia, Adrianna Kluzowska, Alicja Pielużek, Wiktoria Kozłowska, Wiktoria Kessel, Łągwa Dawid, Zyferd Krystian.