Turniej szachowy dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

W dniu 29.01.2016r.  w sali sportowej Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego Ośrodka Sportu  i Rekreacji  przy ul. Belzackiej 108/110 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się „Turniej szachowy dla szkół podstawowych,  gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych”   w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” , którego organizatorami byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Piotrkowie Trybunalskim.
W turnieju wzięło  udział  42  zawodników i zawodniczek  ze  szkół podstawowych( SP Nr 16,13, 8,10, ZSG Nr 1 – SP Nr 3 )  i z   gimnazjów (ZSG Nr 1 – Gimn. Nr 3 i Św. Jana Bosko ) i szkół ponadgimnazjalnych (ZSP Nr 1, ZSP Nr 3,I LO, III LO).
Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych
I miejsce – – ZSG Nr 1 Gimn. Nr 3 – 13 pkt.
II miejsce – SP Nr  16 – 9 pkt.
III miejsce  - SP Nr  13 – 4 pkt.
IV miejsce – SP Nr 10 -4 pkt.
V miejsce - SP Nr 8 – 0 pkt
Najlepsi otrzymali  puchary , medale i nagrody rzeczowe, dla wszystkich uczestników przygotowano słodki poczęstunek.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Goska Szymon, Łysoń Waldemar, Strojna Zuzanna.