Przebierańcy

W dniu 04.02.2016r. piotrkowskie lodowisko zamieniło się w baśniową krainę. Wszystko za sprawą balu przebierańców, który na ślizgawce w parku im. ks. J. Poniatowskiego zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji.
- Jak co roku w okresie karnawału przygotowana została wspólna zabawa dla dzieci i wychowawców z piotrkowskich szkół.

Na tafli bawili się piraci, żołnierze, księżniczki oraz popularne postaci z bajek i filmów. Oprócz tańców OSiR przygotował zawody sportowe. Drużyny z poszczególnych szkół zmierzyły się w slalomie równoległym.

Wśród szkół podstawowych bezkonkurencyjny okazał się drugi zespół ze Szkoły Podstawowej nr 10. Na drugim miejscu sklasyfikowano „jedenastkę”, a na trzecim uplasowała się pierwsza drużyna z „dziesiątki”. Wyróżniony został także nasz uczeń Michał Zając za najśmieszniej przebranego uczestnika.
Dla łyżwiarzy, którzy „wyślizgali” najlepsze czasy przygotowano nagrody. Na wszystkich czekała także gorąca herbata oraz  pączek.