Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 10 w pływaniu klas IV i V

Dnia 25.03.2015r (środa) na krytej pływalni przy ulicy Próchnika odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 10 w pływaniu klas IV i V. Uczniowie naszej szkoły stanęli do rywalizacji w dwóch stylach pływackich tj: w stylu dowolnym
 i stylu grzbietowym.
W stylu dowolnym bezkonkurencyjny okazał się Kordian Galia uczeń klasy VA, który z czasem 23,20 zajął I miejsce, na II miejscu uplasował się Fabian Galia
 z klasy VC z czasem 24,95, natomiast ostatnie miejsce na podium przypadło  Adriannie Kluzowskiej uczennicy klasy VC z czasem 25,40.
 Kolejne lokaty zajmowali: Marcel Grabiec 26,54 klasa IVC, Szymon Goska 30,31 klasa IVC.
 W stylu grzbietowym natomiast bezkonkurencyjna była  Adrianna Kluzowska, która  z wynikiem 26,99 zajęła I miejsce. II miejsce zajął Kordian Galia z wynikiem 28,69 natomiast na III miejscu zawody ukończył Fabian Galia z czasem 33,10.
Organizatorami zawodów byli Wojciech Drząszcz i Sławomir Stańczyk.