Samorząd Uczniowski aktywnie organizuje życie naszej społeczności, umożliwiając uczniom Szkoły Podstawowej Nr 10 prezentację talentów i rozwój własnych zainteresowań w zakresie różnych dziedzin: muzycznej, plastycznej, dziennikarskiej.

Nasze przedsięwzięcia cechuje kreatywność oraz wysmakowane poczucie humoru. Angażujemy się w akcje charytatywne wspierając liczne przedsięwzięcia. Stawiamy na pracę w zgranym zespole. Pragniemy BYĆ!

To my - uczniowie tworzymy klimat naszej szkoły, dlatego jesteśmy otwarci na propozycję współpracy.

ORGANIZUJEMY! TWORZYMY! DZIAŁAMY! POMAGAMY!

O efektach naszych działań możesz przeczytać na stronach naszej gazetki szkolnej ,,Szkolniak''

Przewodniczący –
                   Zastępca przewodniczącego –
Skarbnik –

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego dostępny do pobrania w załączniku w formacie pdf.

Załączniki artykułu

plan pracy su 2015-2016 (pobrań: 92)