REKRUTACJA 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim
informuje o zasadach rekrutacji kandydatów na uczniów do klasy I
do Szkoły Podstawowej nr 10 na rok szkolny 2020/2021.

Zgodnie   z zasadami rekrutacji, do klasy pierwszej publicznej  szkoły podstawowej  przyjmuje się z urzędu dzieci zamieszkałe  w obwodzie danej szkoły  na podstawie zgłoszenia.
     Kandydaci zamieszkali  poza obwodem publicznej szkoły podstawowej mogą być przyjęci  do klasy pierwszej po przeprowadzeniu  postępowania rekrutacyjnego.
    W postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021 brane są pod uwagę kryteria określone  przez organ prowadzący, z uwzględnieniem zapewnienia jak  najpełniejszej realizacji potrzeb dziecka i jego rodziny oraz lokalnych potrzeb społecznych.

Dokument zgłoszenia dziecka do szkoły zamieszkałego w obwodzie szkoły dostępny do pobrania w załączniku oraz sekretariacie szkoły przy ul. Próchnika 8/12.
Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły spoza obwodu dostępny do pobrania w załączniku oraz sekretariacie szkoły przy ul. Próchnika 8/12.

Załączniki artykułu

ul. Próchnika 8/12