ROK SZKOLNY 2023/2024
Michał Czarczyk – Dyrektor, historia, wiedza o społeczeństwie
Dariusz Tokarski – Wicedyrektor, język polski, informatyka
NAZWISKO I IMIĘ | NAUCZANY PRZEDMIOT |
Ałaszewska Marta | Psycholog |
Andryańczyk Paulina | Edukacja wczesnoszkolna, przyroda |
Brauła-Socha Anetta | Język angielski |
Baur Emil | Muzyka, plastyka, świetlica |
Bednarczyk Małgorzata | Nauczyciel wspomagający |
Bieniek Izabela | Pedagog specjalny, rewalidacja |
Boras Anetta | Edukacja wczesnoszkolna |
Borowiecka Anna | Nauczyciel wspomagający |
Budzisz Sylwia | Technika |
Chałubek Katarzyna | Rewalidacja |
Cygan Anetta | Przyroda, biologia |
Drobik Sylwia | Edukacja wczesnoszkolna |
Gałecka Małgorzata | Edukacja wczesnoszkolna |
Guga Brygida | Nauczyciel wspomagający |
Gębalska Bożena | Fizyka, matematyka, informatyka |
Grzejdziak Katarzyna | Nauczyciel wspomagający |
Jakubowska Wioletta | Język polski |
Jarocka Emilia | Edukacja wczesnoszkolna |
Karbowniczek Piotr | Wychowanie fizyczne |
Karkocha-Wilczko Marlena | Wychowanie fizyczne |
Klęska Monika | Język polski, historia |
Koziorowska Katarzyna | Język polski |
Krawczyk Anna | Edukacja wczesnoszkolna |
Krawczyk Marcin | Język angielski, informatyka |
Kroczyński Tomasz | Wychowanie fizyczne |
Kruszyńska Eliza | Matematyka |
Kuźnicka Agnieszka | Religia |
Łabuzińska Martyna | Nauczyciel wspomagający |
Ławniczek Irena | Technika, edukacja dla bezpieczeństwa |
Molińska Elżbieta | Pedagog, doradztwo zawodowe |
Nowak Irmina | Nauczyciel wspomagający, logopeda |
Olasik Anna | Nauczyciel wspomagający |
Pabich Ewelina | Religia |
Patynek Bogusława | Edukacja wczesnoszkolna |
Pawlikowska-Renkiel Katarzyna | Język angielski |
Piekarska Aleksandra | Historia, geografia |
Pełeszczak Piotr | Historia, WOS |
Romanowska Maria | Nauczyciel wspomagający |
Sala Karol | Wychowanie fizyczne |
Słodkowska Lidia | Język niemiecki |
Sośnia Małgorzata | Edukacja wczesnoszkolna |
Stefańska Edyta | Edukacja wczesnoszkolna |
Stępińska Renata | Chemia, informatyka |
Świstak Edyta | Edukacja wczesnoszkolna |
Turniak Marzena | Matematyka |
Tymanowska Izabela | Język angielski |
Wąchała Paweł | Wychowanie fizyczne |
Wojciechowska Aneta | Plastyka, świetlica |
Woźnicka Renata | Język angielski |
Wróbel Edyta | Biblioteka |
Zając Mariusz | Wychowawca świetlicy |