Szkoła Podstawowa Nr 10
im. Mikołaja Reja w Piotrkowie Trybunalskim

Grono Pedagogiczne

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =

 


Michał Czarczyk – Dyrektor, historia, wiedza o społeczeństwie
Dariusz Tokarski – Wicedyrektor, język polski, informatyka

 
NAZWISKO I IMIĘ NAUCZANY PRZEDMIOT
Andryańczyk Paulina Edukacja wczesnoszkolna, przyroda
Baranowska Ewa Język polski, historia
Bauła-Socha Anetta Język angielski
Baur Emil Muzyka, świetlica
Bednarczyk Małgorzata Nauczyciel wspomagający
Bieniek Izabela Pedagog
Boras Anetta Edukacja wczesnoszkolna
Boras Zofia Religia
Borowiecka Anna Nauczyciel wspomagający
Chałubek Katarzyna Rewalidacja
Cygan Anetta Przyroda, świetlica
Dobiech Arkadiusz Religia
Drobik Sylwia Edukacja wczesnoszkolna
Drząszcz Wojciech Wychowanie fizyczne
Ferenc Dorota Informatyka, matematyka
Guga Brygida Nauczyciel wspomagający
Gębalska Bożena Fizyka, matematyka, informatyka
Grzejdziak Katarzyna Nauczyciel wspomagający
Góral Andrzej Muzyka, świetlica
Jakubowska Wioletta Język polski
Jarocka Emilia Przyroda, matematyka
Karbowniczek Piotr Wychowanie fizyczne
Karkocha-Wilczko Marlena Wychowanie fizyczne, EDB
Klęska Monika Język polski, historia
Kowalczyk Małgorzata Religia
Koziorowska Katarzyna Język polski
Krawczyk Anna Edukacja wczesnoszkolna
Krawczyk Marcin Język angielski, technika
Kubacka Agata Język polski, historia
Kulbat Grażyna Biologia, WDŻR
Łabuzińska Martyna Język angielski
Ławniczek Irena Plastyka, EDB
Łęski Krzysztof Wychowanie fizyczne
Maciejewska Elżbieta Wychowawca świetlicy
Molińska Elżbieta Pedagog, doradztwo zawodowe
Nowak Irmina Nauczyciel wspomagający, logopeda
Pabich Ewelina Nauczyciel wspomagający
Pawlikowska-Renkiel Katarzyna Język angielski
Piekarska Aleksandra Historia, geografia
Piera Jolanta Edukacja wczesnoszkolna
Pełeszczak Piotr Historia, WOS
Romanowska Maria Nauczyciel wspomagający
Sala Karol Wychowanie fizyczne
Słodkowska Lidia Język nieniecki
Sośnia Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Stępińska Renata Chemia, informatyka
Stysło Aldona Wychowawca świetlicy
Suchodolski Mariusz Wychowanie fizyczne
Świstak Edyta Edukacja wczesnoszkolna
Turniak Marzena Matematyka, informatyka
Tymanowska Izabela Język angielski
Wojciechowska Aneta Plastyka, zajęcia techniczne, świetlica
Woźnicka Renata Język angielski
Wróbel Edyta Biblioteka
Zając Małgorzata Matematyka
Zając Mariusz Muzyka, świetlica
Zatorska Katarzyna Nauczyciel terapeuta