ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W NASZEJ SZKOLE

t_mnozenia
    W miniony piątek, 4 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Tabliczki Mnożenia.
     W piatek, 4.10.2019 r. uczniowie, którzy bezbłędnie udzielili odpowiedzi na 5 przykładów zadań, otrzymywali tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”, który z dumą wkleili do zeszytów od matematyki. Akcja ma na celu przede wszystkim pokazanie uczniom, że tabliczki mnożenia używa się nie tylko na lekcjach w szkole, ale również jest ona przydatna w życiu codziennym.
     Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji. To matematyczne święto, weszło na stałe do naszego szkolnego kalendarza. Poprzez wspólną zabawę, łączymy się z ludźmi na całym świecie.
      Warto podkreślić, że do akcji włączyło się ponad 550 000 uczestników ze szkół z różnych krajów świata. Edukacja matematyczna jest bardziej efektywna, gdy jest połączona z zabawą.

Koordynatorem lokalnym akcji była Pani Sylwia Drobik oraz Pani Marzena Turniak.
Gratulujemy Mistrzom !!!