SPOTKANIE Z POLICJĄ NT. BEZPIECZNYCH FERII

tyt
Ferie zimowe 2020 z Komendą Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim
          W ostatnim czasie uczniowie klasy 2c oraz 4a odwiedzili Komendę Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji oraz poczęstunek. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pogadance „Czad cichy zabójca”. Mogli uczestniczyć w pokazowej akcji ratunkowej na zamarzniętym zbiorniku wodnym zorganizowanym przez WOPR, treningu chwytów obezwładniających. Brali także udział w konkursie plastycznym oraz quizie na temat „Bezpiecznych ferii” - laureatami zostały uczennice z klasy 2c - Julia Jankowska, Laura Szymczyk, Wiktoria Błaszczyk.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się z policyjnymi technikami śledczymi oraz mogli wejść do policyjnych radiowozów i poznać psa tropiącego.