duzy_rekrutacja
REKRUTACJA 2018/2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim informuje
o zasadach rekrutacji kandydatów na uczniów do klasy I
do Szkoły Podstawowej
Nr 10 na rok szkolny 2018/2019.

Zgodnie   z zasadami rekrutacji, do klasy pierwszej publicznej  szkoły podstawowej  przyjmuje się z urzędu dzieci zamieszkałe  w obwodzie danej szkoły  na podstawie zgłoszenia.
Kandydaci zamieszkali  poza obwodem publicznej szkoły podstawowej mogą być przyjęci  do klasy pierwszej po przeprowadzeniu  postępowania rekrutacyjnego.
W postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2018/2019 brane są pod uwagę kryteria określone  przez organ prowadzący, z uwzględnieniem zapewnienia jak  najpełniejszej realizacji potrzeb dziecka i jego rodziny oraz lokalnych potrzeb społecznych.
Zasady rekrutacji dostępne do pobrania w załączniku.
Dokument zgłoszenia dziecka do szkoły zamieszkałego w obwodzie szkoły dostępny do pobrania w załączniku oraz
w sekretariacie szkoły w budynku Szkoły Podstawowej Nr 10 przy  ul. Próchnika 8/12

Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły spoza obwodu dostępny do pobrania w załączniku oraz w sekretariacie szkoły
w budynku Szkoły Podstawowej Nr 10 przy  ul. Próchnika 8/12

Wykaz ulic obwodowo należących do Szkoły Podstawowej Nr 10 dostępny do pobrania w załączniku.