„Na tropie ginących zawodów”

wystawa
Nasi uczniowie, pod opieką p. Małgorzaty Kowalczyk mieli możliwość brania udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Na tropie ginących zawodów”zorganizowanym przez: Wydawnictwo PROMYCZEK, Stowarzyszenie „Promyczek Dzieciom” oraz Związek Rzemiosła Polskiego w Nowym Sączu.
Konkurs cieszył się wielką popularnością wśród dzieci, katechetów oraz nauczycieli plastyki. Został  ogłoszony w październiku 2017 i trwał do końca marca 2018 roku. W tym okresie nadesłano ponad 700 prac konkursowych z blisko 110 szkół podstawowych, świetlic oraz ponad 30 prac indywidualnych.
Jury konkursowe w składzie : Sylwia Hyży – redaktorka Prormyczka Dobra, artysta plastyk, Dr Rafał Pytel  - Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie, Stanisław Szarek – pedagog i nauczyciel plastyki w Nowym Sączu.
Otrzymaliśmy trzy wyróżnienia, w tym jedno specjalne. Prace konkursowe wystawiono na wystawie w Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie, gdzie odbyło się też rozdanie nagród.
G r a t u l u j e m y!