KONSULTACJE

LOGO
DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH

ZASADY USTALONYCH KONSULTACJI:

• Konsultacje zorganizowane są z przedmiotów egzaminacyjnych – język polski, matematyka, język obcy.
  • Uczniowie zainteresowani udziałem w konsultacjach będą musieli zgłosić chęć udziału nauczycielowi danego przedmiotu.
  • Z zajęć w formie konsultacji w szkole mogą korzystać uczniowie zdrowi, bez objawów choroby zakaźnej.
  • Uczniowie będą zobowiązani stosować się do wyznaczonych przez dyrekcję zaleceń sanitarnych obowiązujących na terenie szkoły.
  • Uczniowie, którzy wyrażą chęć udziału w konsultacjach z danym nauczycielem, zobowiązani będą w nich uczestniczyć w ustalonym terminie i wyznaczonej sali.
  • Możliwe będą dla uczniów konsultacje on-line po zgłoszeniu tego faktu dyrekcji szkoły oraz uzgodnieniu z nauczycielem prowadzącym konsultacje.
  • Chęć uczestniczenia w konsultacjach należy zgłosić nauczycielowi przedmiotu poprzez dziennik elektroniczny w panelu wiadomości do godziny 16.00 w dniu poprzedzającym konsultacje, poniedziałkowe konsultacje zgłaszamy do piątku do godziny 16.00
  • W sytuacji, gdy uczeń nie może wziąć udziału we wcześniej ustalonych konsultacjach, zgłasza to nauczycielowi najpóźniej 2 godz. przed rozpoczęciem zajęć.
  • W ramach konsultacji będzie można przeprowadzać sprawdziany w klasach ósmych na terenie szkoły (zachowując wszystkie wytyczne sanitarne).

KLASA 8a KLASA 8b
POLSKI