konkurs
"MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA"

Zapraszamy uczniów klas I –III do udziału
w konkursie plastycznym.

Siedzisz w domu?! Czytasz książki?!
Przeczytałeś ciekawą lekturę?!
Zachęć do czytania innych!!!
Weź udział w konkursie !!!

REGULAMIN KONKURSU DLA KLAS I-III
„Moja ulubiona książka”

1) Konkurs Moja ulubiona książka” przeznaczony jest dla uczniów klas 1–3.

2) Cele konkursu:
  • popularyzowanie czytelnictwa wśród dzieci,
  • rozwijanie umiejętności plastycznych,
  • pobudzanie uczniów do twórczego, niekonwencjonalnego myślenia i otwartości na świat.
3) Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej (plakatu reklamującego) o tematyce związanej z dowolnie wybraną książką.
Prace mają wzbudzać zainteresowanie daną książką, zawierać  jej tytuł, mogą mieć również krótką zachętę do przeczytania danej pozycji (np. hasło reklamowe).

4) W konkursie mogą wziąć udział prace stworzone przez uczniów samodzielnie i indywidualnie. Każdy uczeń może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę.

5) Prace mogą być wykonane w dowolnej technice (w formie tradycyjnej lub elektronicznej) oraz mieć  dowolne wymiary.

6) Uczestnik konkursu zapewnia, że jego praca będzie oryginalna, nie będzie naruszała praw osób trzecich, w szczególności praw autorskich.

7) Każda praca konkursowa na odwrocie pracy w formie papierowej lub w załączniku do pracy w formie elektronicznej (przesłana na adres mailowy: anettabo@interia.pl) powinna zawierać następujące dane i informacje:
  1. imię i nazwisko autora,
  2. klasa
8) Prace należy wykonać do 2 grudnia 2020 r. i przekazać organizatorom na terenie szkoły:
      p. Anety Boras lub p. Anny Krawczyk.

9)
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 grudnia 2020 r.
Zwycięzcy konkursu na terenie szkoły otrzymają nagrody rzeczowe.

10) Najlepsze prace wezmą udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pod tym samym tytułem.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE :-)