JEST TAKI DZIEŃ...

WIGILIE KLASOWE
         Ostatni dzień przed feriami świątecznymi w naszej szkole zarezerwowany jest tradycyjnie na wigilie klasowe.
Mimo że jak co dzień rano uczniowie pojawiają się w szkole, to wszystko dookoła mówi im o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia, a nauka schodzi na nieco dalszy plan.
         W piątek, 20 grudnia 2019 roku, po raz ostatni przed świąteczną przerwą, spędzaliśmy ten dzień w szkole w sposób wyjątkowy. Od rana wszyscy przygotowywali się do klasowych Wigilii. Mieliśmy również możliwość obejrzenia inscenizacji Bożonarodzeniowej przygotowanej przez naszych kolegów i koleżanki, którzy pod kierunkiem katechetów przypomnieli nam, jaki niesamowity to czas.
Nie obyło się także bez wspólnego kolędowania.

Ten dzień, jak co roku, był wyjątkowy i nastrojowy, bo przecież te święta, które niedługo rozpoczniemy w naszych domach uroczystą Wigilią, są naprawdę niezwykłe!