GŁOSUJEMY NA PROJEKT NR 19 W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

budżet_obywatelski
Zagłosuj!!! Głosowanie internetowe trwa do 1 listopada.

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY UCZNIOWIE,

ruszyło właśnie głosowanie na wybrany projekt w ramach budżetu obywatelskiego.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu
i oddanie głosu na PROJEKT NR 19

„Modernizacja boisk do gier zespołowych
przy Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim”

Głównym celem projektu jest stworzenie zaplecza rekreacyjno – sportowego dającego możliwość rozwoju aktywności ruchowej, bezpiecznego i atrakcyjnego spędzania wolnego czasu, także integracji społeczności lokalnej Osiedla Piastowska.
W szkole przebywa obecnie ponad 400 uczniów w wieku 6-14 lat, dla których ów kompleks daje szanse na bogatsze i bezpieczne zajęcia sportowej. Modernizacja boisk przyczyni się do propagowania zdrowego stylu życia, zapobiegania otyłości i chorobom
z nią związanymi, prawidłowego rozwoju fizycznego uczniów i psychospołecznego mieszkańców osiedla. Najwięcej jednak zyskają uczniowie SP nr 10, którzy będą mogli rozwijać swoje sportowe pasje nie tylko podczas lekcji, ale i zajęć pozalekcyjnych. W szkole będą mogły funkcjonować klasy sportowe, którym zaplecze pozwoli osiągać sukcesy sportowe, czy realizować swoje sportowe pasje. Z obiektów tych będą mogły korzystać również osoby niepełnosprawne. Poza opisanymi powyżej korzyściami dla uczniów i mieszkańców, dodatkowym argumentem jest podniesienie atrakcyjności szkoły i osiedla.

WAŻNE!!!

Piotrkowianie mają do dyspozycji 4 głosy, po jednym na każdą kategorię projektu:
1. ogólnomiejski,
2. oświatowy,
3. rejonowy
4. Rodzinne Ogrody Działkowe.

Informacje na temat wszystkich projektów
znajdziemy na portalu

TU ZAGŁOSUJ!!!