Pan dyrektor Michał Czarczyk wygłasza przemówienie.
Jak co roku, także i dziś, 14 października br., uczniowie naszej szkoły uroczyście uczcili rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej.
      Z tej okazji młodzież z klasy 8c przygotowała przedstawienie dedykowane nauczycielom i pracownikom z naszej szkoły. Uroczystość rozpoczął swym przemówieniem pan dyrektor Michał Czarczyk, który odczytał list Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego skierowany z tej okazji do nauczycieli i uczniów. Następnie młodzi aktorzy z klasy 8c zaprezentowali krótką improwizację, w trakcie której przedstawili trudy życia nauczycieli w zreformowanej szkole.

Na koniec przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Olga Opala złożyła w imieniu społeczności uczniowskiej życzenia nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły.