Czytanie na ekranie

czytanie_na ekranie
Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych odbyły się spotkania czytelnicze pod hasłem "Czytanie na ekranie… Bezpieczne ferie z książką”. Bo podczas zimowej aury nic tak nie relaksuje, jak zaparzenie aromatycznej herbaty, otulenie się miękkim kocem i oczywiście lektura ciekawej książki lub obejrzenie dobrego filmu…
Uczniowie klas IVa i Va zaprezentowali wybrane fragmenty książek oraz informacje o ich adaptacjach filmowych. Wśród pozycji znalazły się: cykl o Harrym Potterze, saga "Zmierzch", seria „Magiczne drzewo”, „Opowieści z Narnii” oraz „Za niebieskimi drzwiami”. Spotkania były okazją do prezentacji zbiorów biblioteki szkolnej i upowszechniania czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.
"Czytanie na ekranie" uczniowie przygotowali pod opieką nauczycieli: Edyty Wróbel i Marty Sochackiej.